Zapisz się na nasz newsletter
i bądź zawsze na bieżąco!

Zarządzanie

Dehumanizujące aspekty zautomatyzowanych procesów magazynowania

Dehumanizujące aspekty zautomatyzowanych procesów magazynowania
Nasza cena: 47,98 PLN
Cena detaliczna: 49,35 PLN Oszczędzasz: 3% (1,37 PLN)
Autor:Marta Uznańska-Kuś
Rok wydania:2024
Ilość stron:204
Oprawa:Miękka
EAN: 9788323353638
Status: dostępny

Automatyzacja procesów, optymalizująca realizowane w magazynie zadania, jest obecnie sposobem na sprostanie potrzebom: wysokiej efektywności, wymagającego konsumenta, złożonego rynku i dużej konkurencji. Ciągłe doskonalenie procesów przekłada się z jednej strony na poprawę wyników, a z drugiej – na pogorszenie kondycji zdrowotnej pracowników.

W monografii podjęto badania dotyczące automatyzacji procesów magazynowych oraz jej oddziaływania na zjawisko dehumanizacji pracy. Zweryfikowano aktualnie funkcjonujące teorie, dokonano przeglądu literatury krajowej i zagranicznej z zakresu logistyki i magazynowania, przeprowadzono analizę nowoczesnych technologii wykorzystywanych w procesach magazynowania, zidentyfikowano czynniki dehumanizujące pracę. Zapobieganie dehumanizacji, poszukiwanie sposobów jej ograniczania jest niezwykle ważnym zagadnieniem dla współczesnych przedsiębiorstw niezależnie od sektora gospodarczego.

Marta Uznańska-Kuś – adiunkt w Katedrze Zarządzania Międzynarodowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W pracy naukowo-dydaktycznej wykorzystuje duże doświadczenie praktyczne w kierowaniu oddziałami firm kurierskich. Prowadzi wykłady, konwersatoria oraz warsztaty z zakresu logistyki i magazynowania, a także metod i technik kierowania w przedsiębiorstwach logistycznych w językach polskim i angielskim.


Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl