Zapisz się na nasz newsletter
i bądź zawsze na bieżąco!

Produkt został dodanydo przechowalni

Young adult

Dziedzic złamanych dusz 2. First Love. Tom 2

Dziedzic złamanych dusz 2. First Love. Tom 2
Nasza cena: 33,25 PLN
Cena detaliczna: 51,90 PLN Oszczędzasz: 36% (18,65 PLN)
Autor:Nina Słowik
Rok wydania:2026
Ilość stron:394
Oprawa:Miękka
EAN: 9788384186138
Status: dostępny

„Każdy z nas ma tę jedną miłość, po której wszystkie inne wydają się tylko jej echem”.

Po balu zimowym Maddie wraca do rodzinnego Tennessee, gdzie wraz z mamą próbuje ułożyć sobie życie na nowo. Zerwała całkowicie kontakt z Loganem, ale za to wciąż pielęgnuje relacje z ekipą Tytanów. Stara się nie myśleć o tym, co było, i skupić na odłożeniu jakichś pieniędzy przed wyjazdem na studia do Nowego Jorku.

Pomaga jej w tym ciocia, w której kawiarni Maddie może pracować w okresie wakacyjnym jako kelnerka. Krewna ma jednak jeszcze ranczo i przy tym też potrzebuje pomocy. Mama Maddie wpada na pomysł, żeby zaprosić na wakacje całą ekipę Tytanów, by chłopcy pomogli ciotce dziewczyny w obowiązkach. 

Natomiast największym zaskoczeniem dla wszystkich jest pojawienie się Logana w Tennessee. Urazę do niego żywi nie tylko Maddie, ale też członkowie drużyny.
Czy da się wybaczyć to, co niewybaczalne? Odwrócić to, co nieodwracalne?


Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia.


Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl