Zapisz się na nasz newsletter
i bądź zawsze na bieżąco!

Świat

Gruzja. Pascal Lajt

Gruzja. Pascal Lajt
Nasza cena: 23,39 PLN
Cena detaliczna: 36,99 PLN Oszczędzasz: 37% (13,60 PLN)
Autor:Kaja Kotowicz
Rok wydania:2024
Ilość stron:160
Oprawa:Miękka ze skrzydełkami
EAN: 9788383173719
Status: dostępny

Gruzja

Kraina chaczapuri, spektakularnych pejzaży i domowego wina

- Który kanion w Gruzji jest najpiękniejszy?

- Co zobaczyć w Batumi, letniej stolicy Gruzji?

- Gdzie zjeść najlepsze chinkali?

- Czy warto wybrać się Gruzińską Drogą Wojenną?

Podczas podróży z Pascalem odkryjesz zaskakujące piękno gruzińskiej przyrody i klimatyczne miasteczka na styku Europy i Azji!

„Gruzińska stolica, a szczególnie wciśnięte w malowniczą dolinę stare miasto, urzeka swoim urokiem, starymi domami o kolorowych, ażurowych drewnianych balkonach, cerkwiami o „zakaukaskich” kształtach, górującą nad wszystkim twierdzą jak ze snu, której mury w nocy rozświetlają reflektory, oraz niezliczonymi kafejkami i radosnymi mieszkańcami.”

Kaja Kotowicz, autorka przewodnika i założycielka grupy na FB GRUZJA co zwiedzać

Borjomi – woda z tradycją Woda mineralna Borjomi znana jest od ponad tysiąca lat – pierwotnie wykorzystywano ją tylko do kąpieli. W latach 60. XX w. woda zyskała popularność w wielu krajach świata, m.in. we Francji, w USA i Australii. Borjomi to woda wodorowęglanowo-sodowa, fluorkowa, naturalnie gazowana. Poleca się ją m.in. przy schorzeniach układu krwionośnego, żołądka i dwunastnicy oraz osteoporozie. Jej wypicie łagodzi skutki spożywania alkoholu, jest też zdrowe dla zębów (woda zawiera fluor).


Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl