Zapisz się na nasz newsletter
i bądź zawsze na bieżąco!

Obyczajowa

Mogłabym być jego córką

Mogłabym być jego córką
Nasza cena: 35,35 PLN
Cena detaliczna: 54,90 PLN Oszczędzasz: 36% (19,55 PLN)
Autor:Jennette McCurdy
Rok wydania:2026
Ilość stron:304
Oprawa:Miękka ze skrzydełkami
EAN: 9788384440377
Status: dostępny

Autorka bestsellera „Cieszę się, że moja mama umarła” powraca z opowieścią o seksie, samotności i żądzy, gniewie, bliskości i jej braku, a także o tym, do czego jesteśmy zdolni, by spełnić swoje zachcianki.

Waldo zna życie od podszewki. Jest impulsywna. Samotna. Bystra i naiwna. Harda, bezkompromisowa i twarda. Waldo ma siedemnaście lat. Wie, czego chce, a tym, czego pragnie najbardziej, jest pan Korgy, jej nauczyciel pisania. Mężczyzna po czterdziestce, żonaty i nieco zużyty, przygnieciony życiem i kredytem. Waldo nie wie, co ją w nim pociąga. Czy chodzi o jego pasję? Doświadczenie? Znajomość sztuki i świata? Czy może widzi w nim pokrewną duszę, człowieka równie nieszczęśliwego jak ona sama? A może wystarczy, że ją zauważa?

Jennette McCurdy – autorka książki „Cieszę się, że moja mama umarła”, za którą zdobyła nagrodę American Library Association Alex Award w 2023 roku oraz nagrodę Goodreads Choice w kategorii „wspomnienia i autobiografie” w 2022 roku. Książka uplasowała się na pierwszym miejscu listy bestsellerów „New York Timesa” (znajdowała się niej łącznie ponad dziewięćdziesiąt tygodni). Ukazała się w ponad trzydziestu krajach i sprzedała w przeszło czterech milionach egzemplarzy. McCurdy obecnie pracuje nad serialem dla Apple TV+ na podstawie „Cieszę się, że moja mama umarła”, produkowanym przez firmę LuckyChap Margot Robbie, z Jennifer Aniston w roli głównej. „Mogłabym być jego córką” to jej debiutancka powieść fabularna.


Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl