Zapisz się na nasz newsletter
i bądź zawsze na bieżąco!

Autorskie książki kucharskie

Oddasz Fartucha 3. Jakie to jest dobre!

Oddasz Fartucha 3. Jakie to jest dobre!
Nasza cena: 52,15 PLN
Cena detaliczna: 69,99 PLN Oszczędzasz: 25% (17,84 PLN)
Autor:Tomasz Strzelczyk
Rok wydania:2023
Ilość stron:304
Oprawa:Twarda
EAN: 9788324088829
Status: dostępny

Witajcie ponownie w świecie smaków

Gdy rozpocząłem prace nad pierwszą książką, moim celem było stworzenie kolekcji przepisów, które pozwolą się cieszyć gotowaniem każdemu bez zbędnego stresu i skomplikowanych technik.

Po wielkim entuzjazmie i ogromnym wsparciu, jakie otrzymałem od Was po dwóch poprzednich tomach, zdecydowałem się kontynuować tę smakowitą podróż.

Czeka na Was wiele nowych i wyjątkowych przepisów, które nie dadzą zapomnieć o polskiej tradycji i wyjątkowym smaku. Będzie z mięskiem i bez. Będą słodkie wypieki i domowe przetwory. No i TOP10 potraw z grilla!

Nadal trzymam się zasady prostoty i przepisy są opracowane tak, aby były zrozumiałe nawet dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę kulinarną.

Czas na kolejne kulinarne odkrycia i nowe inspiracje, które – mam nadzieję – zachwycą Wasze podniebienia.


Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl