Zapisz się na nasz newsletter
i bądź zawsze na bieżąco!

Fantastyka

Pieśń srebrzysta, płomień nocy. Pieśń ostatniego królestwa. Tom 1

Pieśń srebrzysta, płomień nocy. Pieśń ostatniego królestwa. Tom 1
Nasza cena: 53,98 PLN
Cena detaliczna: 79,00 PLN Oszczędzasz: 32% (25,02 PLN)
Autor:Amelie Wen Zhao
Rok wydania:2024
Ilość stron:464
Oprawa:Twarda
EAN: 9788383381879
Status: dostępny

Pierwszy tom cyklu Pieśń ostatniego królestwa.

Królestwo upadło, lecz pewna dziewczyna ma klucz do jego zapomnianej przeszłości… oraz demonów, które śpią w jej sercu – wyczekiwana nowa dylogia fantasy zainspirowana chińską kulturą i mitologią.

Dawno temu Lan nosiła inne imię. Teraz zostało jej już tylko to, które nadali jej elantiańscy kolonizatorzy. Nie ustaje jednak w poszukiwaniach skrawków minionych dni. W każdym okruchu przeszłości upatruje szansy na zrozumienie dziwnego znaku, który ostatkiem sił wypaliła jej na skórze umierająca matka. Nikt poza Lan nie widzi jednak osobliwej blizny.

Zen jest praktykiem, jednym z legendarnych czarodziejów Ostatniego Królestwa, którzy według ludowych opowieści zawierali pakty z demonami, by czerpać od nich moc. Magię, która już dawno przepadła. Magię, którą trzeba było za wszelką cenę ukryć.

Lan i Zen skrywają potężne tajemnice. Los ich połączył, lecz przeznaczenie jeszcze nie zostało spisane. Czy wyzwolą swój lud? Czy też doprowadzą do jego zagłady?

Ta poruszająca opowieść o miłości i przeznaczeniu to idealny podarunek dla tych, którzy kochają przygody i mity.

„Świetnie opowiedziana historia o sile i o tym, do czego jesteśmy zdolni, by się bronić. Zhao serwuje nam akcję, olśniewająco wizualne sceny i filozoficzne podstawy gatunku xianxia w najlepszym stylu. Idealna książka dla fanów The Untamed. Zachwyciła mnie!” - Shelley Parker-Chan, osoba autorska bestselleru „Sunday Timesa” - "Ta, która stała się słońcem"


Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl