Zapisz się na nasz newsletter
i bądź zawsze na bieżąco!

Literatura

Rodzina Obrabków i dama w boa

Rodzina Obrabków i dama w boa
Nasza cena: 22,28 PLN
Cena detaliczna: 34,90 PLN Oszczędzasz: 36% (12,62 PLN)
Autor:Anders Sparring
Rok wydania:2024
Ilość stron:60
Oprawa:Twarda
EAN: 9788377762707
Status: dostępny

Członkowie rodziny Obrabków bardzo lubią zabierać cudze rzeczy. Po prostu nie potrafią się powstrzymać. W każdym razie tata Zbiro, mama Cela i Elka. Za to Ture lubi robić tylko to, co dozwolone, i nie bierze niczego bez płacenia. Rodzice i siostra trochę się o niego martwią. Co z tego chłopaka wyrośnie? 

Cela Obrabek przemalowuje kuchnię na czerwono tylko dlatego, że podczas włamania do sklepu z farbami wybierała kolor po ciemku. Obrabkowie stwierdzają, że na ścianie trzeba powiesić jakiś obraz, żeby przełamać tę czerwień, i planują zrabować go z muzeum. Wszyscy, oprócz Turego, który wolałby oczywiście zdobyć obraz w uczciwy sposób. I tak oto rozpoczyna się seria nieprzewidzianych zdarzeń, przez co Ture o mały włos nie zostaje przestępcą!

Szósta część Zakamarkowej serii dla początkujących czytelników oraz do głośnego czytania.

W tym tomie między innymi: wyczerpane baterie, kolor czerwony, hiszpański system alarmowy, beret z antenką, ukryte talenty, cukierkowy naszyjnik, brawurowa akcja w muzeum, zbłąkany gołąb, Wera Werniks i Tristan Oleander.

Gwarantujemy dużo śmiechu!

Polecamy również:
„Rodzina Obrabków i urodzinowy skok”,
„Rodzina Obrabków i złoty diament”,
„Rodzina Obrabków i psia sprawa”,
„Rodzina Obrabków i sekret Icjanta”,
„Rodzina Obrabków i klątwa gipsowego kota”.


Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl