Zapisz się na nasz newsletter
i bądź zawsze na bieżąco!

Produkt został dodanydo przechowalni

Sensacja kryminał

Todo Muere. Wszystko umiera. Todo Arde

Todo Muere. Wszystko umiera. Todo Arde
Nasza cena: 41,66 PLN
Cena detaliczna: 59,99 PLN Oszczędzasz: 31% (18,33 PLN)
Autor:Juan Gómez-Jurado
Rok wydania:2025
Ilość stron:656
Oprawa:Miękka ze skrzydełkami
EAN: 9788383303208
Status: dostępny

CZEKANIE DOBIEGŁO KOŃCA

ZAMYKA SIĘ KRĄG UNIWERSUM REINA ROJA

Ta powieść jest kluczem uniwersum Reina Roja, projektu, któremu Juan Gómez-Jurado poświęcił piętnaście lat.

Na wyraźne życzenie autora okładkowy opis książki nie zawiera zarysu fabuły.

***

Wszyscy mamy swoje obowiązki. Wszyscy jesteśmy coś komuś winni. Tylko całkiem bezużyteczni ludzie są całkiem wolni. Bezużyteczni i martwi. Wszystkim nam się to przytrafia. Idziesz sobie spokojnie ulicą (albo wstajesz sobie spokojnie we własnym domu, żeby się masturbować), a śmierć wyłania się z jakiejś dziury niczym klaun ze studzienki kanalizacyjnej w filmie To. Pokazuje ci swoje srebrzyste oczy, zaciśnięte żółte zęby, zęby kanibala, i wręcza ci czerwony balonik. Balonikiem może być wypadek, nowotwór, ktoś ze szkoły, kto nie pojawi się już na zjeździe absolwentów. Każdy z tych wariantów czerwonego balonika przypomina ci o kruchości życia. Albo, co gorsza, o tym, jakie ono jest krótkie.

fragment książki

BIOGRAM

Juan Gómez-Jurado urodził się 16 grudnia 1977 roku w Madrycie. Ukończył dziennikarstwo na madryckim Uniwersytecie San Pablo, pracował w różnych stacjach radiowych i telewizyjnych oraz w gazetach, spółpracował

też z takimi magazynami jak „Jot Down” czy „The New York Times Book Review”. Jego powieści kryminalne odniosły wielki sukces i zostały przetłumaczone na 40 języków.

Od 2023 roku nakładem Wydawnictwa SQN ukazały się thrillery Juana Gómeza-Jurado z serii Antonia Scott: Reina Roja. Czerwona Królowa, Loba Negra. Czarna Wilczyca, Rey Blanco. Biały Król, Blizna i Pacjent oraz dodatek pod tytułem Sekretna historia pana White’a.

Todo Muere. Wszystko umiera jest zakończeniem trylogii, której poprzednie tomy to: Todo Arde. Wszystko płonie oraz Todo Vuelve. Wszystko powraca


Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl