Zapisz się na nasz newsletter
i bądź zawsze na bieżąco!

Rozwój osobisty

Umieć w relacje. Jak więzi z innymi leczą nas, uwalniają z traum i pomagają rozkwitać

Umieć w relacje. Jak więzi z innymi leczą nas, uwalniają z traum i pomagają rozkwitać
Nasza cena: 40,97 PLN
Cena detaliczna: 54,99 PLN Oszczędzasz: 25% (14,02 PLN)
Autor:Verena König
Rok wydania:2026
Ilość stron:336
Oprawa:Miękka ze skrzydełkami
EAN: 9788383990392
Status: dostępny

Życie to relacje.

Zadbaj, by były dobre.

Każdy z nas doświadczył chwili, kiedy drugi człowiek był jak bezpieczna przystań, a dzięki jego słowom, gestowi czy samej obecności poczuliśmy się lepiej. Takie powinny być relacje. Uzdrawiające. Leczące. Niezbędne.

Terapeutka Verena König połączyła odkrycia epigenetyki i teorię traumy i opracowała proste ćwiczenia pomagające budować poczucie bezpieczeństwa i tworzyć wartościowe więzi. W przystępny sposób pokazuje, że to, jak kochamy, jak reagujemy na różne sytuacje i czego się boimy, zaczyna się dużo wcześniej, niż nam się wydaje. Wczesne doświadczenia i ukryte traumy kształtują nasz układ nerwowy, a co za tym idzie – nasze związki, przyjaźnie i więź z samym sobą. Właśnie dlatego dobre relacje to klucz do dobrego życia.

Dla czytelników Stefanie Stahl i dla każdego, kto chce wreszcie „umieć w relacje”.

VERENA KÖNIG to niemiecka terapeutka specjalizująca się w terapii traumy, twórczyni metody Neurosystemische Integration®, a także autorka książek i popularnego kanału na YouTubie. Prowadzi również szkolenia na temat traumy i jej leczenia, oparte na badaniach naukowych. Wierzy, że każdy ma wewnętrzną siłę, dzięki której może prowadzić piękne i kreatywne życie i być człowiekiem spełnionym.


Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl